De Mondige Minima Geldrop-Mierlo
Een initiatief om armoede en sociale uitsluiting in onze gemeente te voorkomen. Gemaakt voor wie het betreft en iedereen die hen een warm hart toedraagt !
Regeling welzijnsactiviteiten

Iedereen, boven de 18 jaar, die leeft van een inkomen onder de 120% van het bestaansminimum krijgt met deze nieuwe regeling €100 per jaar als ondersteuning voor activiteiten buitenshuis. U krijgt alleen geld voor die zaken waarvan u een betaalbewijs kunt overleggen. De gemeente zal proberen om alle "bekenden" hierover te informeren, maar u hoeft niet op die brief te wachten. U kunt het aanvraagformulier downloaden van de gemeentelijke website, printen en vervolgens gratis opsturen naar: "Centrum voor Maatschappelijke Deelname, antwoordnummer 33, 5660VB Geldrop. Doet uw printer het niet?, bel dan via 14-040 met het CMD en zij sturen u het formulier op. Vraag aan, ook als u twijfelt of u in aanmerking komt, maar kijk eerst naar de volledige informatie met formulieren op onze gemeentelijke website.